Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Mistrzostwach AGH w narciarstwie alpejskim i snowboardzie! Wydarzenie jest skierowane do wszystkich zainteresowanych – nie tylko studentów i pracowników AGH, ale również absolwentów, czy też osób całkiem spoza AGH. Gwarantujemy emocjonującą rywalizacje oraz świetną atmosferę!

Zawody odbędą się 11 marca 2022 r. (piątek) na stacji narciarskiej Grapa Ski – Litwinka w Czarnej Górze.

Na zawody może się zgłosić każdy! Przygotowaliśmy cztery kategorie:

• studenci/studentki AGH
  • pracownicy/pracowniczki AGH
  • OPEN

Dodatkowo przeprowadzona zostanie klasyfikacja wydziałów, więc wyniki z zawodów będą doliczane do klasyfikacji drużynowej Ligi Międzywydziałowej AGH!

Jaki koszt?

Przygotowaliśmy dla Was do wyboru cztery pakiety:

1. 50 zł (opłata startowa) + kaucja*
  2. 90 zł (opłata startowa i transport) + kaucja*
  3. 140 zł (opłata startowa i całodniowy karnet) +kaucja*
  4. 180 zł (opłata startowa, transport i całodniowy karnet) + kaucja*

*Bez znaczenia, który pakiet się wybierze, należy dodatkowo uiścić opłatę za kaucję, która wynosi 50 zł. Zwrot kaucji następuje po zdaniu przez uczestnika numeru startowego oraz karnetu.

Zapisać można dokonywać jedynie poprzez >>>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY<<<

Zapisy otwarte są do 9 marca 2022 r. do godziny 12:00.

Po dokonaniu zapisów, należy opłacić wybrany przez siebie pakiet, przelewając odpowiednią kwotę na poniższe dane:

Odbiorca: KU AZS AGH Kraków

Nr konta: 64 1140 2004 0000 3402 8208 1805

W tytule przelewu prosimy wpisać: Imię i nazwisko osoby startującej oraz dopisek „Opłata startowa – Mistrzostwa AGH w narciarstwie i snowboardzie”

Regulamin zawodów dostępny jest na naszej stronie -> REGULAMIN

Więcej informacji znajdziecie na stronie KU AZS AGH w zakładce IMPREZY.

Gorąco zachęcamy do zapisów!